İade ve Değişim Koşulları

İPTAL KOŞULLARI
Siparişini verdiğiniz, ödemesini yaptığınız ancak henüz kargoya verilmeyen ürünler 0 533 291 24 94 nolu telefon ve satis@istanbul-spot.com mail kanalıyla iptal edilebilir.
 
DEĞİŞİM KOŞULLARI
Siparişiniz kargoya verilmeden önce, değişim yapılmak istenen ürün hakkında bilgi tarafımıza mail (satis@istanbul-spot.com) veya telefon (0 533 291 24 94) yoluyla bilgi verilmeli, değişimden dolayı çıkabilecek ek bedeller ödendikten sonra değişim yapılabilmektedir.
Kargo ile adrese teslim edilmek üzere yola çıkmış olan siparişler veya adrese teslim olmuş siparişlerin değişimi, alıcının siparişinin bulunduğu kutuyu açmadan ve kargo ücretini ödeyerek tarafımıza göndermesiyle gerçekleşebilir.

İADE KOŞULLARI
Müşterilerimiz “Cayma Hakkı” kapsamında, hiçbir gerekçe göstermeden satın alınmış ve teslimi yapılmış ürünün kullanımından vazgeçme hakkına sahiptir.
Ancak tesliminden sonra ambalajı, bandı veya paket gibi koruyucu unsurları açılmış, zarar görmüş , ambalajı su emmiş olan ürünün,  sağlık ,hijyen ve ticari açıdan iadesi mümkün değildir.
www.istanbul-spot.com üzerinden alımını gerçekleştirdiğiniz her bir ürün için cayma hakkınızı on dört  (14) gün içerisinde kullanabilir, ürün iadesine ilişkin kargo bedelini ödemek suretiyle kurumumuza (Dervişali mah. Nurettin Tekke sk. No:8/C Fatih - İstanbul TEL: 0 533 291 24 94 ) gerçekleştirebilirsiniz.
Ambalajını, paketini, bandını veya korucu unsurlarını açmadan, ambalajı su emmemiş olan ürünler için  on dört gün içinde cayma hakkını kullanarak iade ettiğiniz ürün için ödediğiniz tutar, tarafımıza ileteceğiniz bir hesap numarasına iade edilecektir.